Ako môže šach pomáhať školákovi?
Názov akcie reprezentoval/meno, trieda/ umiestnenie /OK,KK/
Fyzikálna olympiáda Ladislav Janiga IX.B 1. miesto OK; KK - ÚR
Miloš Jaklovský IX.B 3. miesto OK
Biologická olympiáda Eva Homzová IX.B OK – 1.miesto; KK - 4.miesto
Anna Mária Homzová VII. B OK – 1.miesto; KK - ÚR
Soňa Cehelská VIII. B OK – 3 .miesto
Geografická olympiáda Ladislav Janiga IX.B OK-1. miesto
Mat. olympiáda Ladislav Janiga IX. B OK - 2. miesto
Olympiáda v angl.jazyku Barbora Pružinská VII.B OK – 3.miesto
ROBOTICKÉ SÚŤAŽE
Baltik 2011 Marcel Baňas, Dominik Šoltýs IV.B KK – 1. miesto
RoboCup 2011 Martin Olejár VII.B, Ján Slaninka VI.A,
Patrik Škovranko, Dávid Záleta, Martin Kuchár VIII.B celoslovenské kolo 2. a 1. miesto
First Lego League Eva Homzová, Miloš Jaklovský, Laco Janiga IX.B, národné kolo – 2.miesto
Martin Cehelský, Martin Kuchár, Martin Olejár,
Dávid Záleta, Patrik Škovranko VIII.B,
Ján Slaninka VI.A
SPEVÁCKE SÚŤAŽE:
Slávici z lavice Anna Mária Smetanková VI.A OK – 1.miesto; KK-2.miesto
Literárne súťaže:
Hviezdoslavov Kubín Mária Šimčíková VIII. B OK - 3. miesto
Anna Mária Homzová IX.B OK – 1. miesto
SARM Anna Mária Homzová VII.B ocenená
FILMOVÉ SÚŤAŽE
-postup na celoslovenské kolo filmovej súťaže CINEAMA 2011 a účasť v hlavnej súťaži medzinárodného filmového festivalu vo Varšave Dozwolone do 21. rokov:
Zuzana Kovalíková, Dávid Dráb, Patrik Škovranko, Dávid Záleta, Martin Olejár, Zuzana Lukáčová, Bibiána Jurčáková, Vladimír Šoltýs, Benedikt Dzurík, Daniel Slaninka, MariánTomajka, Agáta Kandráčová, Jana Bujňáková
Športové súťaže:
Futbal – žiaci 4. a 5. ročníkov: Marek Ernst, Jakub Konečný, Patrik Kall, Dominik Žvanda, Dominik Šoltýs, Gabriel Marcinčin, Erik Dragoň, Miroslav Mikolaj, Kristián Kvašňák, Miroslav Lichvár, Gabriel Galeštok, Miloš Hovan
OK - 3.miesto
Florbal - žiaci 5.,6.,7. ročníkov: Erik Dragoň, Filip Varga, Dominik Tkáčik, Jozef Lipták, Kristián Žilka, Marek Havrila, Martin Kolek
OK – 3. miesto
Cezpoľný beh: 1.miesto OK družstvo chlapcov – Kropiľák Jakub, Kropiľák Kristián, Miloš Fekete
1.miesto OK jednotlivci - Kropiľák Jakub
3.miesto KK družstvo chlapcov – Kropiľák Jakub, Kropiľák Kristián, Semaník Matej
Florbal 2. miesto OK družstvo chlapcov: Zboray Jaro, Zboray Pavol, Peter Grinč, Stano Eliáš, Martin Nehila, Kropiľák J.,K., Semaník Matej, Matija Jakub, Halaj Filip, Fekete Miloš, Surmik Igor, Lichvár Dalibor
Basketbal 1.miesto OK družstvo chlapcov: Jaklovský Miloš, Žilka Damián, Dzurik Benedikt, Slaninka..., Semaník Matej, Kropiľák Jakub, Kropiľák Kristián, Fekete Miloš, Zboray Jaro, Zboray Pavol, Surmik Igor, Lichvár Dalibor, Kuchár Martin, Solár Samuel, Sirotňák Dalibor
Atletika – OK jednotlivci: 1.miesto - skok do výšky – Zahuráková Daniela
2.miesto - vrh guľou – Horňák Vojtech
2.miesto – skok do diaľky –Ceheľská Soňa
2.miesto – hod kriketovou loptičkou – Zboray Pavol
3.miesto – beh na 60 m – Semaník Matej
3.miesto – beh na 1000 m – Fekete Miloš
3.miesto – vrh guľou – Molčan Martin
3.miesto – beh na 60 m – Ceheľská Soňa
Atletika – OK Družstvá: 3.miesto /dievčatá/ – Zahuráková Daniela, Loučková Daniela, Homzová
Eva, Tomašková Tamara, Feketeová Kamila, Ceheľská Soňa, Lukáčová Zuzana, Jusková Frederika, Borzová Annamária, Gajdošová Simona
2.miesto/chlapci/ – Mišenčík Peter, Horňák Vojtech, Molčan Martin, JaklovskýMiloš, Kropiľák Jakub, Kropiľák Kristián, Fekete Miloš, Zboray Pavol, Semaník Matej, Surmik Igor
BIBLICKÉ SÚŤAŽE
Dedičstvo otcov: Šimčíková Mária VIII.B 2.miesto v arcidiecéznom kole
Hudáková Mária VIII.B
A.M. Homzová VII.B