Nadpis
MATEMATICKÉ SÚŤAŽE
Matematická olympiáda OK Slaninka Ján 8.r. 2.miesto
Pytagoriáda OK Slaninka Ján 8.r. 1.miesto
Vargovčík Samuel 2.r. 1.miesto
Matematický klokan Vargovčík Samuel 2.r. školský šampión
Fyzikálna olympiáda OK Šoltýs Vladimír 9.B 2.miesto
ROBOTICKÉ SÚŤAŽE
Baltie 2013 KK
(kategória A 0. - 3. roč.) Vargovčík Samuel 2.roč. – 1.miesto
Ferenc Peter 1.A – 2.miesto
(kategória B 4.- 6. roč.) Jaklovský Štefan 4.roč. – 1.miesto
Gargalík Patrik 4.roč. – 2.miesto
Nemergut Filip 4.roč. – 3.miesto
Vargovčík Samuel 2.r. - 2.miesto ( medzinárodná súťaž)
Robo Cup Junior Guláš Samuel 6.B, Hužvár Martin 5.roč., Girašek Erik
5.roč. - 1.miesto
FLL Šoltýs Vladimír 9.B, Tkáčik Dominik 9.A, Homzová
Anna Mária 9.B, Škovranková Miroslava 8.A,
Gajdošová Simona 8.A, Guláš Samuel 6.B -
1.miesto v prezentácii výsledkov projektu; 3. miesto
robot dizajn v regionálnom kole
Literárne súťaže:
Hviezdoslavov Kubín OK Werblanski Štefan 4.roč., - 2.miesto
Slaninková Laura 7.A – 3.miesto
Homzová Anna Mária 9.B – 3.miesto
Regionálna súťaž v rétorike Homzová Anna Mária 9.B – 1.miesto (účasť aj
v celoslovenskom kole)
BIBLICKÉ SÚŤAŽE
Biblická olympiáda OK Slaninka Ján 8.A, Petrušová Laura 8.A, Tarbajová
Dekanátu Marianna 7.A – 2.miesto
FILMOVÉ SÚŤAŽE
Festival Dozwolone DO21 Waršava Do festivalovej prehliadky sa medzi 57
filmov z Európy dostal film Laury
Petrušovej a Viktórie Krescankovej Mosty
KARLÍN FILM FEST PRAHA Do festivalovej prehliadky sa dostali filmy
Mariána Tomajku Škrečky na dovolenke
a Vlakom na ceste okolo sveta a film Vlada
Šoltýsa The Evolution Of Energy World
CINEAMA 2013 Do celoslovenskej súťaže sa dostal film Mariána
Tomajku Škrečky na dovolenke
Športové súťaže:
Atletika OK: Lipták Jozef 9.B – 1.miesto beh na 300 m
Lipták Jozef 9.B, Nehila Martin 9.A, Dzurik Benedikt 9.A, Maľarik
Tomáš 9.B – 1.miesto štafeta chlapcov 4 x 60 m
Feketeová Kamila 9.B – 2.miesto beh na 60 m
Jusková Frederika 9.A – 2.miesto beh na 300 m
Petrušová Laura 8.A - 2.miesto hod kriketovou loptičkou
Maľarik Tomáš 9.B – 2.miesto beh na 1 000 m
Lipták Jozef 9.B – 2.miesto beh na 60 m
Macejková Ina 9.A – 3.miesto beh na 60 m
Gajdošová Simona 8.A – 3.miesto skok do diaľky
Petrušová Laura 8.A - 3.miesto vrh guľou
Súťaže družstiev:
atletika
Lipták Jozef, Maľarik Tomáš, Tkáčik Dominik, Nehila Martin,
Dvorščák Pavol, Slaninka Daniel, Malcovský Mikuláš, Mikolaj
Kristián, Havrila Marek, Dzurik Benedikt - 1.miesto
Mišenčíková Lucia, Sarossyová Simona, Bujňáková Jana,
Feketeová Kamila, Macejková Ina, Jusková Frederika, Lukáčová
Zuzana, Gajdošová Simona, Petrušová Laura, Zborayová Mária –
2.miesto
Basketbal OK
Havrila Marek, Nehila Martin, Lipták Jozef, Dzurik Benedikt,
Tkáčik Dominik, Slaninka Daniel, Dvorščák Pavol, Janič Jozef,
Krehlík Lukáš, Malcovský Mikuláš, Kravec Adam, Maľarik
Tomáš, Žilka Kristián – 1.miesto
Futbal ml žiaci OK Mikolaj Miroslav, Dragoň Erik, Varga Filip, Smrek Dávid,
Hovan Miloš, Slaninka Dávid, Jaco Martin, Kvašňák Kristián
– 3.miesto
Pomôž škole a chráň prírodu
Najlepší zberači tetrapakov: Matej Revák 5.roč., Viktória Lukáčová 6.B, Alena Mihalíková 7.roč.